Vietcong Čeština

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_senior, Mods_junior

_vcn
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2419
Registrován: 15 dub 2012 11:43

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od _vcn »

Protože hra má problémy s kompatibilitou v systémech od Windows Vista a víš.
Hlavně za to může překopání ovladačů zvokových karet, ale těch problémů je víc.

Tohle však vyřešil Brchi z thearchifamily svým nástrojem zvaným VCStarter, který je už ve verzi 1.5.1.
Zde je odkaz a je tam i český návod: vcstarter_v1.5.1.rar.

Alr ještě je tady sůležitá informace - VCStarter pracuje pouze s nejnovější verzí hry - 1.60!
PC: AMD Vishera FX-6300|GA-970A-DS3|8 GB RAM|ASUS STRIX GTX 950 2G|Transcend SSD370S 256 GB & ST Bar. 7200.14 1TB|Seasonic SS-500ET-T3|W10 Pro 64b÷
-Tomas-
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 344
Registrován: 26 pro 2011 18:39

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od -Tomas- »

Prosím prosím, jak tu češtinu mám rozchodit? Kam mám ty soubory od tuxe nahrát?
_vcn
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2419
Registrován: 15 dub 2012 11:43

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od _vcn »

Zazálohuješ původní soubory, ty dva pak vložíš do složky Vietcong, přejmenuješ je na ty dva původní.
(záleží, v jakým jazyce máš hru, název herních souborů VC je vietcong_zeme_obsah.cbf, měníš jen tu zemi, např. z cz na en)
PC: AMD Vishera FX-6300|GA-970A-DS3|8 GB RAM|ASUS STRIX GTX 950 2G|Transcend SSD370S 256 GB & ST Bar. 7200.14 1TB|Seasonic SS-500ET-T3|W10 Pro 64b÷
Uživatelský avatar
martmix
Level 3
Level 3
Příspěvky: 619
Registrován: 23 pro 2008 21:56

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od martmix »

Sem rad,ze sem tu tohle tema objevil.Mam taky nekde v supliku edici vietcongu od cenegy.Ale nemohl sem to hrat prave kvuli tomu padani u vysilacky.Hned jak to pujde,tak to vyzkousim. Diky :-)
-Tomas-
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 344
Registrován: 26 pro 2011 18:39

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od -Tomas- »

Soubory se stejným formátem názvu tam nemám. U mě to vypadá takto
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_vcn
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2419
Registrován: 15 dub 2012 11:43

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od _vcn »

-Tomas-: Tohle ale není Vietcong. To je Vietcong 2! Druhej díl - ten, co se bohužel vůbec nepoved.
Ty soubory jsou pochopitelně určený pro první díl Vietcongu.
PC: AMD Vishera FX-6300|GA-970A-DS3|8 GB RAM|ASUS STRIX GTX 950 2G|Transcend SSD370S 256 GB & ST Bar. 7200.14 1TB|Seasonic SS-500ET-T3|W10 Pro 64b÷
-Tomas-
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 344
Registrován: 26 pro 2011 18:39

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od -Tomas- »

Aha, já to stáhnul jako češtinu do VC2
Štěpus
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 13 dub 2017 11:37

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od Štěpus »

Mě celkem štve,že nemůže na Windows 10 stáhnout plnou,českou verzi hry Vietcong.
Sice jsem si stáhnul Vietcong i s DLC Fist Alpha v plné verzi,ale je to anglicky.A to mi právě vadí.
V češtině můžu stáhnout jen demo,ale to za nic nestojí :mad: .A mimochodem,ten Vietcong jsem si stáhl jako torrent.
A ta anglická verze je nudná,český originál se mi líbí mnohem víc,a přál bych si ho mít.Neporadil by mi někdo,jak si stáhnout češtinu?

Notebook:
Paměť:8GB DDR3
Procesor:Intel Core i5-5200u 2.7Ghz
Grafická karta:Nvidia GeForce 920M 1GB
HDD:1TB
OS:Windows 10 Home-64bit
Rifl3man_Cz
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 27 srp 2019 12:20

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od Rifl3man_Cz »

Co mám udělat s vietcong_cz_dub.cbf aby mi ve vietcongu běžela čeština i když mám německou kopii ?
olovo9911
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 12 kvě 2026 22:20

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od olovo9911 »

_vcn píše:
05 srp 2013 15:02
Hra Vietcong už se neprodává. Mám doma originální Vietcong: Kolekce klasiky (VC+VC:FA) od Cenegy.

Jestli chceš, tak Ti můžu na ulož.to nahrát soubory vietcong_cz_dub.cbf a vietcong_cz_gsp.cbf,
kde jsou obsažený i český hlášky. Má to asi 150 MB.
ahoj neposlal by si mi prosim tu hru na uschovnu? potřebuju čestinu do vietcongu 2 diky :smile:
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 55310
Registrován: 06 úno 2012 10:27

Re: Vietcong Čeština

Příspěvek od petr22 »

Ten clovek tu byl naposledy v roce 2020. Co myslis, posle?

Zpět na „Vše ostatní (Off topic)“